Hokejové pomôcky pre off-ice tréning
Hokejova špecializovaná príprava (XL) - OBR 1

Hokejova špecializovaná príprava (XL)

Hokejové tréningové centrum je skĺbením prípravy hokejistov na ľade, na trenažéri a na suchu. Práve pre suchú prípravu slúži GYM, ktorý je špeciálne vybavený športovými pomôckami pre potreby hokejistov. Nami odporúčaný hokejový GYM obsahuje šesť tréningových zón: Kardio, silovú, plyo, funkcionálne-strečingovú, obratnostnú, testovaciu

      27 908,33 Eur bez DPH
  • 33 490 Eur s DPH

Máte otázku k produktu? napíšte nám

 

HOKEJOVA ŠPECIALIZOVANÁ PRÍPRAVA (XL) obsahuje následovné pomôcky:

aaa

Produkt Množstvo Popis Obrázok
Ruský Plyobox 1x Výsledkom používania tejto pomôcky je dosiahnutie silnejšieho korčuliara, ktorý má schopnosť zostať nižšie pri ľade, predĺžiť krok o ďalších 12 až 25 cm ako predtým, obkorčuľovať protivníka a byť intenzívny pri každej zmene.
Vertimax V8 1x Vertimax je využívaný na zvýšenie výbušnej sily nôh, rýchlosti a vytrvalosti, čím sa radikálne zvyšuje herný výkon hráča na ľade. Okrem toho slúži aj na posilnenie hlbokého stabilizačného systému (CORE) a malých pomocných svalov.
Plyo Box Set 1x Výnimočná rýchlosť a výkon, rovnováha a koordinácia sú všetky dôležité faktory pre každého športovca. PLYO BOX SET je obľúbené plyometrické tréningové vybavenie pre hornú a dolnú časť tela.
Stojany na činky 4x Vzpieračský stojan na drepy a benchpress, dokonale stabilný. Jednoduché polohovanie pomocou rektifikačného kolíka. Nosnosť stojanu je viac ako 300 kg.
Barbell set 1x Vzpieračský olympíjsky set (160 kg) - 4x1,25 kg, 2x2,5 kg, 2x5,0 kg, 2x10 kg, 2x15 kg, 2x20 kg, 2x25 kg, 1x20 kg olympic bar (28mm)
Kettlebell set 1x Kettlebell set je unikátny nástroj na nadobudnutie sily, kondície a stratu telesného tuku. Efektivita cvikov spočíva v nezvyčajnom tvare tohto náradia, pretože umožňuje robiť dynamické pohyby.
Hexagon jednoúčka (Dumbell) 2x Hexagony sú jednorúčky s gumenými závažiami v tvare šesťúholníka, vďaka ktorým aj pri nešetrnom zaobchádzaní a hádzaní na zem nepoškodia podlahu a tiež nespôsobujú hluk ako bežné oceľové jednorúčky.
Bosu 5x Fenomenálny nápad kondičného experta Davida Wecka so zosilnenou klenbou a protišmykovou bázou umožňuje trénovať svalovú silu, rovnováhu, koordináciu, strečing a spaľovanie kalórií.
Fitlopta 5x Medicínsky testovaná najpredávnejšia fitlopta novej generácie na cvičenie, rehabilitáciu a dynamické sedenie.Certifikovaná v EU a USA ako zdravotnícka pomôcka. Priemer: 55 cm, 65 cm a 75 cm.
Hurdles 10x Hurdles vyrobené z kvalitného PVC plastu. Je ľahká a odolná, aby vydržala využitie pri agility prekážkových dráhach.
TRX 5x Cvičením s TRX výborne precvičíte koordináciu tela, každý cvik je vykonaný pomocou spevnenia celého tela a rovnováhy. Po celú dobu cvičenia je vždy cvičené iba s váhou vlastného tela.
Frequency ladder 2x Šprinty, abecedy nohami, rukami, akokoľvek, na to všetko mate náš 5m dlhý rebrík s polohovateľnými blokmi. Je možné napojiť na seba dva a viac, dostanete ho v praktickej taške kde sa vám nikdy nezamotá.
Záťažová vesta 4x Záťažová vesta je obľúbeným doplnkom najmä pri behaní, posilňovaní vlastnou hmotnosťou alebo pri tréningoch, či už sa jedná o hokej, futbal alebo basketbal. Samozrejmosťou je regulácia hmotností pomocou jednotlivých závaží
Aquahit 4x Aquahit je základom správného a zdravého pohybu. Tréningová a rehabilitačná pomôcka s posuvným uchopením, využíva efekt meniacej sa záťaže.
Bike 6x Vďaka cvičeniu na stacionárnom bicykli si rýchlo zlepšíte fyzickú kondíciu, sformujete postavu, najmä nohy, aj schudnete. Magnetický rotoped sa stal základným vybavením verejných aj domácich posilňovní.
Kruhy 2x Gymnastické kruhy sú ideálne na posilňovanie hornej časti tela
Paralletty 2x Ďalšou neodmysliteľnou súčasťou hobby posilňovne sú Paralletty. Paralletty pomáhajú hlavne pri tvarovaní brušných svalov, alebo tricepsu, majú však aj využitie pri tréningu iných partií.
Klietka 1x Rebriny sú osvedčené fitness pomôcky, ktoré Vám umožnia dokonalé posilňovanie celého tela, najmä však brušných svalov. V kombinácií s inverznými topánkami, lavičkou alebo použitím závesných bradiel alebo hrazdy.
Zaťažové Sane 2x Ponúkajú širokú škálu cvičení pre dnešných športovcov a fitness nadšencov. Môžu byť použité pre tlačenie, ťahanie, alebo priťahovanie s cieľom zvýšiť silu svalov, vytrvalosť alebo aeróbnu kapacitu.
Medincinball 2x Pre každodenný vysoko-intenzívny tréning. Sú také mäkké aby neublížili, pohodlne sa chytali, ale také pevné aby udržali guľatý tvar a ťažisko v strede. Majú rovnaký priemer 35 cm (4 kg – žltá, 6 kg – červená, 9 kg – modrá).
FF bench 1x Použitie posilňovacích lavičiek je skutočne široké. Kvalitné fitness lavičky sú jednoducho základom pre každú posilňovňu, domácu či verejnú.
Hexagon bar 2x Hexagon Bar je skvelá pomôcka určená na rozvoj sily dolných končatín a chrbtových svalov. Ideálna pomôcka na precvičenie tela po zranení.
Flowin Pro 2x Univerzálna posilňovacia pomôcka, vhodná pre posilňovanie celého tela, špeciálny ohybný termoplast, vysoká odolnosť, jednoduchá manipulácia.
Blackroll - ball 3x Penová masážna loptička s priemerom 8 cm nemeckej značky Blackroll slúži na uvoľnenie stuhnutých svalov a spúštacich bodov (trigger points). Masážnu loptičku Blackroll Ball možno používať na podlahe alebo opreté o stenu.
Blackroll 3x Blackroll slúži na podporu svalov, ich aktivitu a regeneráciu. Masážny valec pomáha pri cielenom uvoľnení a relaxácii namáhaných svalov. Zlepšuje ich funkciu, regeneráciu a pohyblivosť.
Minibands set of two 5x Mini Bands sú účinné a univerzálne tréningové pomôcky, ktoré možno použiť na zvýšenie pevnosti a stability v hornej a spodnej časti tela. Sú ideálne pre cvičenia na bočný pohyb, bedrá a stabilizáciu ramien. Táto sada troch Mini Bands ponúka tri rôzne
Rogue echo gym timer 1x 6 ciferná obria časomiera ktorú vidno z diaľky 50m a počuť široko ďaleko je presne to čo v crossfitovom gyme treba! Možno nastavovať intervaly, odpočítavania, možno použiť ako obrie stopky a mimo tréningov funguje ako veľké nástenné hodiny.
Lano 1x Používanie pevného lana sa dostalo už aj k posilňovaniu. Jeho vlastnosti, ako sú pevnosť, hmotnosť zaručujú nielen zaujímavý, ale aj náročný tréning. Lano, ako cvičebná pomôcka, sa používa najmä pri tréningu crossfitu.

Podobné produkty

  6 241,67 Eur bez DPH Cena: 7 490 Eur s DPH
  11 241,67 Eur bez DPH Cena: 13 490 Eur s DPH
  39 960,00 Eur bez DPH Cena: 47 952 Eur s DPH
PREDTYM: 85000,00 Eur s DPH 69 833,33 Eur bez DPH Cena: 83 800 Eur s DPH

Mám otázku k produktu/balíku Hokejova špecializovaná príprava (XL)