Hokejové pomôcky pre off-ice tréning
Hokejová špecializovaná príprava (M) - OBR 1

Hokejová špecializovaná príprava (M)

Každý gym v ktorom cvičia hokejový hráči alebo tímy potrebuje minimálne obsahovať pomôcky z Hokejovej špecializovanej prípravy od Prosporttecu. Jadro balíka tvorí - Vertimax, Ruský plyobox, Plyo box set, Činky, Bosu, TRX... Využitie týchto hokejových pomôcok je nutnou súčasťou rozvoja hokejistov.

    11 241,67 Eur bez DPH
 • 13 490 Eur s DPH

Máte otázku k produktu? napíšte nám

 • Ruský plyo box
 • Vertimax 6 PRO Large
 • Plyo box set
 • Vzpieračský drepovací stojan
 • Barbell set
 • Kettlebell set
 • Hexagon dumbbell
 • BOSU PRO (3 ks)
 • Fitlopta (3 ks)
 • TRX PRO KIT(3 ks)
 • Frequency ladder
 • Medincinbal set
Komponent Popis Obrázok
Ruský plyo box Výsledkom používania tejto pomôcky je dosiahnutie silnejšieho korčuliara, ktorý má schopnosť zostať nižšie pri ľade, predĺžiť krok o ďalších 12 až 25 cm ako predtým, obkorčuľovať protivníka a byť intenzívny pri každej zmene.
Vertimax V8 Vertimax je využívaný na zvýšenie výbušnej sily nôh, rýchlosti a vytrvalosti, čím sa radikálne zvyšuje herný výkon hráča na ľade. Okrem toho slúži aj na posilnenie hlbokého stabilizačného systému (CORE) a malých pomocných svalov.
Plyo box set Výnimočná rýchlosť a výkon, rovnováha a koordinácia sú všetky dôležité faktory pre každého športovca. PLYO BOX SET je obľúbené plyometrické tréningové vybavenie pre hornú a dolnú časť tela.
Vzpieračský drepovací stojan Vzpieračský stojan na drepy a benchpress, dokonale stabilný. Jednoduché polohovanie pomocou rektifikačného kolíka. Nosnosť stojanu je viac ako 450 kg.
Barbell set Vzpieračský olympíjsky set (160 kg) - 4x1,25 kg, 2x2,5 kg, 2x5,0 kg, 2x10 kg, 2x15 kg, 2x20 kg, 2x25 kg, 1x20 kg olympic bar (28mm).
Kettlebell set Kettlebell set je unikátny nástroj na nadobudnutie sily, kondície a stratu telesného tuku. Efektivita cvikov spočíva v nezvyčajnom tvare tohto náradia, pretože umožňuje robiť dynamické pohyby.
Hexagon dumbbell Hexagony sú jednorúčky s gumenými závažiami v tvare šesťúholníka, vďaka ktorým aj pri nešetrnom zaobchádzaní a hádzaní na zem nepoškodia podlahu a tiež nespôsobujú hluk ako bežné oceľové jednorúčky.
BOSU PRO Fenomenálny nápad kondičného experta Davida Wecka so zosilnenou klenbou a protišmykovou bázou umožňuje trénovať svalovú silu, rovnováhu, koordináciu, strečing a spaľovanie kalórií.
Fitlopta Medicínsky testovaná najpredávnejšia fitlopta novej generácie na cvičenie, rehabilitáciu a dynamické sedenie.Certifikovaná v EU a USA ako zdravotnícka pomôcka. Priemer: 55 cm, 65 cm a 75 cm.
TRX PRO KIT Cvičením s TRX výborne precvičíte koordináciu tela, každý cvik je vykonaný pomocou spevnenia celého tela a rovnováhy. Po celú dobu cvičenia je vždy cvičené iba s váhou vlastného tela.
Frequency ladder Šprinty, abecedy nohami, rukami, akokoľvek, na to všetko mate náš 5m dlhý rebrík s polohovateľnými blokmi. Je možné napojiť na seba dva a viac, dostanete ho v praktickej taške kde sa vám nikdy nezamotá.
Medincinbal set Pre každodenný vysoko-intenzívny tréning. Sú také mäkké aby neublížili, pohodlne sa chytali, ale také pevné aby udržali guľatý tvar a ťažisko v strede. Majú rovnaký priemer 35 cm (4 kg – žltá, 6 kg – červená, 9 kg – modrá).

Podobné produkty

  27 908,33 Eur bez DPH Cena: 33 490 Eur s DPH
  6 241,67 Eur bez DPH Cena: 7 490 Eur s DPH
  16 158,33 Eur bez DPH Cena: 19 390 Eur s DPH
  39 960,00 Eur bez DPH Cena: 47 952 Eur s DPH

Mám otázku k produktu/balíku Hokejová špecializovaná príprava (M)