Hokejové pomôcky pre off-ice tréning
Hokejová špecializovaná príprava (L) - OBR 1

Hokejová špecializovaná príprava (L)

Technické vybavenie (náradie a náčinie) pre tréning na suchu, prípadne napojenie na diagnostiku. Obsahuje aj špecializované náradie, ktoré podporuje cvičenia zamerané špeciálne na hokej, kompenzačné cvičenia, koordinačné cvičenia pod. Vytvára prie- stor na unikátny a jedinečný tréning, ktorý už viac nebude jednostranný ani monotónny.

      16 158,33 Eur bez DPH
  • 19 390 Eur s DPH

Máte otázku k produktu? napíšte nám

 

Hokejová špecializovaná príprava (L) obsahuje nasledovné pomôcky:

Produkt Množstvo Popis Obrázok
Ruský Plyobox 1x Výsledkom používania tejto pomôcky je dosiahnutie silnejšieho korčuliara, ktorý má schopnosť zostať nižšie pri ľade, predĺžiť krok o ďalších 12 až 25 cm ako predtým, obkorčuľovať protivníka a byť intenzívny pri každej zmene.
Vertimax V8 1x Vertimax je využívaný na zvýšenie výbušnej sily nôh, rýchlosti a vytrvalosti, čím sa radikálne zvyšuje herný výkon hráča na ľade. Okrem toho slúži aj na posilnenie hlbokého stabilizačného systému (CORE) a malých pomocných svalov.
Plyo Box Set 1x Výnimočná rýchlosť a výkon, rovnováha a koordinácia sú všetky dôležité faktory pre každého športovca. PLYO BOX SET je obľúbené plyometrické tréningové vybavenie pre hornú a dolnú časť tela.
Stojany na činky 1x Vzpieračský stojan na drepy a benchpress, dokonale stabilný. Jednoduché polohovanie pomocou rektifikačného kolíka. Nosnosť stojanu je viac ako 300 kg.
Barbell set 2x Vzpieračský olympíjsky set (160 kg) - 4x1,25 kg, 2x2,5 kg, 2x5,0 kg, 2x10 kg, 2x15 kg, 2x20 kg, 2x25 kg, 1x20 kg olympic bar (28mm)
Kettlebell set 1x Kettlebell set je unikátny nástroj na nadobudnutie sily, kondície a stratu telesného tuku. Efektivita cvikov spočíva v nezvyčajnom tvare tohto náradia, pretože umožňuje robiť dynamické pohyby.
Hexagon jednoúčka 1x Hexagony sú jednorúčky s gumenými závažiami v tvare šesťúholníka, vďaka ktorým aj pri nešetrnom zaobchádzaní a hádzaní na zem nepoškodia podlahu a tiež nespôsobujú hluk ako bežné oceľové jednorúčky.
Bosu 5x Fenomenálny nápad kondičného experta Davida Wecka so zosilnenou klenbou a protišmykovou bázou umožňuje trénovať svalovú silu, rovnováhu, koordináciu, strečing a spaľovanie kalórií.
Fitlopta 5x Medicínsky testovaná najpredávnejšia fitlopta novej generácie na cvičenie, rehabilitáciu a dynamické sedenie.Certifikovaná v EU a USA ako zdravotnícka pomôcka. Priemer: 55 cm, 65 cm a 75 cm.
Hurdles 5x Hurdles vyrobené z kvalitného PVC plastu. Je ľahká a odolná, aby vydržala využitie pri agility prekážkových dráhach.
TRX 5x Cvičením s TRX výborne precvičíte koordináciu tela, každý cvik je vykonaný pomocou spevnenia celého tela a rovnováhy. Po celú dobu cvičenia je vždy cvičené iba s váhou vlastného tela.
Frequency ladder 2x Šprinty, abecedy nohami, rukami, akokoľvek, na to všetko mate náš 5m dlhý rebrík s polohovateľnými blokmi. Je možné napojiť na seba dva a viac, dostanete ho v praktickej taške kde sa vám nikdy nezamotá.
Aquahit 2x Aquahit je základom správného a zdravého pohybu. Tréningová a rehabilitačná pomôcka s posuvným uchopením, využíva efekt meniacej sa záťaže.
Záťažová vesta 2x Záťažová vesta je obľúbeným doplnkom najmä pri behaní, posilňovaní vlastnou hmotnosťou alebo pri tréningoch, či už sa jedná o hokej, futbal alebo basketbal. Samozrejmosťou je regulácia hmotností pomocou jednotlivých závaží.
Bike 2x Vďaka cvičeniu na stacionárnom bicykli si rýchlo zlepšíte fyzickú kondíciu, sformujete postavu, najmä nohy, aj schudnete. Magnetický rotoped sa stal základným vybavením verejných aj domácich posilňovní.
Medincinball 1x Pre každodenný vysoko-intenzívny tréning. Sú také mäkké aby neublížili, pohodlne sa chytali, ale také pevné aby udržali guľatý tvar a ťažisko v strede. Majú rovnaký priemer 35 cm (4 kg – žltá, 6 kg – červená, 9 kg – modrá).
Hexagon bar 1x Hexagon Bar je skvelá pomôcka určená na rozvoj sily dolných končatín a chrbtových svalov. Ideálna pomôcka na precvičenie tela po zranení.
Kruhy pár 1x Gymnastické kruhy sú ideálne na posilňovanie hornej časti tela
Flowin Pro 1x Univerzálna posilňovacia pomôcka, vhodná pre posilňovanie celého tela, špeciálny ohybný termoplast, vysoká odolnosť, jednoduchá manipulácia.

Podobné produkty

  39 960,00 Eur bez DPH Cena: 47 952 Eur s DPH
PREDTYM: 85000,00 Eur s DPH 69 833,33 Eur bez DPH Cena: 83 800 Eur s DPH
  11 241,67 Eur bez DPH Cena: 13 490 Eur s DPH
  6 241,67 Eur bez DPH Cena: 7 490 Eur s DPH

Mám otázku k produktu/balíku Hokejová špecializovaná príprava (L)