Hokejové pomôcky pre off-ice tréning

Korčuliarsko-hokejový trenažér je medzinárodne uznávané riešenie spoločnosti HDTS, ktoré je určené pre zlepšenie individuálnych zručností hokejových hráčov.

Jeho úlohou je rozvoj:

  • techniky korčuľovania,
  • streleckých zručností,
  • periférneho videnia hráča,
  • kondično-koordinačných schopností hráča,
  • a poskytnutie nástroja pre profesionálne testovanie hráčov.
  45 825,00 Eur bez DPH Cena: 54 990 Eur s DPH

Shooting Navigation obsahuje bránku s nepriestrelným plátnom ktorá má 5 otvorov do ktorých má hráč podľa povelu z monitora triafať. 4 otvory sú umiestnené v rohoch brány a piaty medzi nohami brankára. Ďalším komponentom je monitor, ktorý je umietnený nad bránkou. Ten je určený na výber miesta kam má hráč strieľať. To znamená, že na ňom preblikne v jednom z rohov zelené svetlo, ktoré ukáže miesto do ktorého má hráč streliť. Následne po 10 strelách software vyhodnotí úspešnosť hráča.

  7 083,33 Eur bez DPH Cena: 8 500 Eur s DPH

Nahrávač je komplexná hokejová pomôcka na tréning prihrávok, stickhandlingu a streľby z prvej. Má univerzálne využitie nielen na ľade ale aj akomkoľvek povrchu, ako sú strelecké dosky, príjazdová cesta alebo podlaha v garáži. Pri tréningu s Passmasterom nepotrebujete žiadnych spoluhráčov, no môžu na ňom trénovať aj viacerí hráči súčasne. Nahrávač má kovovú konštrukciu, ktorá vďaka svojej váhe spolu s protišmykovými hrotmi (sú súčasťou balenia) zabezpečuje jeho stabilitu.

  115,00 Eur bez DPH Cena: 138 Eur s DPH

Hokejová bránka je dodávaná so sieťou v základnom oficiálnom rozmere IIHF (183cm x 122cm). No kôli šetreniu miesta je zúžená z 81 cm na 54 cm, čo nemá žiadny vplyv na jej stabilitu. Je vyrobená z odolnej ocele a práškovo lakovaná. Tréning s bránkou môžete ešte vylepšiť s doplnkami, ako je strelecká plachta TUTOR SHOOTER, prípadne nahrávač PASSMASTER a pod. Má univerzálne využitie nielen na ľade ale aj akomkoľvek povrchu, ako sú strelecké dosky, príjazdová cesta alebo podlaha v garáži.

  330,00 Eur bez DPH Cena: 396 Eur s DPH

Strelecká plachta TUTOR SHOOTER je tréningová pomôcka určená pre tréning mierenia a presnosti streľby s pukom. Plachta je vyrobená z odolného materiálu a má 5 otvorov. Veľké otvory v rohoch bránky a malý otvor medzi pomyselnými nohami brankára.
Rozmermi je plachta vhodná do každej klasickej hokejovej bránky oficiálnych rozmerov 72″ (183cm x 122cm x 81cm).

  150,00 Eur bez DPH Cena: 180 Eur s DPH

Easyhands pomôcka je určená pre tréning stickhandlingu, ktorá výrazne zlepší vašu rýchlosť, načasovanie, koordináciu očí / ruky, presnosť a konzistenciu s pukom so zdvihnutou hlavou. Má univerzálne využitie nielen na ľade ale aj akomkoľvek povrchu, ako sú strelecké dosky, príjazdová cesta alebo podlaha v garáži. Easyhands má kovovú konštrukciu, ktorá vďaka svojej váhe spolu s protišmykovými hrotmi (sú súčasťou balenia) zabezpečuje jeho stabilitu.

  90,00 Eur bez DPH Cena: 108 Eur s DPH

Speed Trainer je pomôcka určená pre tréning stickhandlingu, ktorá výrazne zlepší vašu rýchlosť, načasovanie, koordináciu očí / ruky, presnosť a konzistenciu s pukom so zdvihnutou hlavou smerom do hry. Je to prefektná pomôcka, ktorá má univerzálne  využitie nielen na ľade ale aj akomkoľvek povrchu, ako sú strelecké dosky, príjazdová cesta alebo podlaha v garáži.

  100,00 Eur bez DPH Cena: 120 Eur s DPH

Attack triangle je jedna z najlepších tréningových pomôcok pre rozvoj stickhandlingu, kľuciek streľby. Hráča núti premýšľať nad hernou situáciou, kedy sa musí s pukom pretlačiť čo najrýchlešie medzi súperovými korčuľami a natlačiť sa do zakončenia pred bránkou. Je navrhnutý tak, aby čo najpresnejšie simuloval korčule súpera a jeho hokejku, ktorá je vystrčená viacej dopredu.

  80,00 Eur bez DPH Cena: 96 Eur s DPH

Extreme Triangel je jedna z najlepších hokejových pomôcok pre rozvoj stickhandlingukľučiek streľby. Hráča núti premýšľať nad hernou situáciou, kedy sa musí s pukom pretlačiť čo najrýchlešie medzi súperovými korčuľami a natlačiť sa do zakončenia pred bránkou. Je navrhnutý tak, aby čo najpresnejšie simuloval korčule súpera a jeho hokejku, ktorá je vystrčená viacej dopredu.

  100,00 Eur bez DPH Cena: 120 Eur s DPH

Flashlights súprava bezdrôtových LED svetielďiaľkovým ovládaním dokážete otestovať hráčov na ľade, ale aj mimo neho. Je to flexibilný tréningový systém, ktorý možno prispôsobiť na všetky športy. Môžete navrhnúť akýkoľvek tréningový profil, ktorý potrebujete, bez ohľadu na to, či sa zameriavate na rýchlosť, koordináciu očí / rúk, schopnosť sústrediť sa a reagovať.

  180,00 Eur bez DPH Cena: 216 Eur s DPH

Speed Radar je super pomôcka na aktívne trénovanie streľby. Speed Radar dokáže merať rýchlosť strely od 30km/h - 200km/h. Je vhodný aj na testovanie tvrdosti strely hráča. Služi aj ako zábavna pomôcka na spestrenie tréningu.

 

  130,00 Eur bez DPH Cena: 156 Eur s DPH

Rocket Puk je pomôcka na zlepšenie stickhandlingu vďaka rýchlejšej kĺzavosti povrchu puku.  Najkvalitnejší stickhandlingový puk na trhu poskytuje realistický tréningový zážitok, ktorý vám umožní si precvičiť zručnosti, dať vám náskok pred ostatnými, aby ste prešli cez každého hráča.

  25,00 Eur bez DPH Cena: 30 Eur s DPH