Hokejové pomôcky pre off-ice tréning

Korčuliarsko-hokejový trenažér je medzinárodne uznávané riešenie spoločnosti HDTS, ktoré je určené pre zlepšenie individuálnych zručností hokejových hráčov.

Jeho úlohou je rozvoj:

  • techniky korčuľovania,
  • streleckých zručností,
  • periférneho videnia hráča,
  • kondično-koordinačných schopností hráča,
  • a poskytnutie nástroja pre profesionálne testovanie hráčov.
  45 825,00 Eur bez DPH Cena: 54 990 Eur s DPH

Shooting Navigation obsahuje bránku s nepriestrelným plátnom ktorá má 5 otvorov do ktorých má hráč podľa povelu z monitora triafať. 4 otvory sú umiestnené v rohoch brány a piaty medzi nohami brankára. Ďalším komponentom je monitor, ktorý je umietnený nad bránkou. Ten je určený na výber miesta kam má hráč strieľať. To znamená, že na ňom preblikne v jednom z rohov zelené svetlo, ktoré ukáže miesto do ktorého má hráč streliť. Následne po 10 strelách software vyhodnotí úspešnosť hráča.

  8 500,00 Eur bez DPH Cena: 10 200 Eur s DPH

Nahrávač je komplexná hokejová pomôcka na tréning prihrávok, stickhandlingu a streľby z prvej. Má univerzálne využitie nielen na ľade ale aj akomkoľvek povrchu, ako sú strelecké dosky, príjazdová cesta alebo podlaha v garáži. Pri tréningu nepotrebujete žiadnych spoluhráčov a môžu s ním trénovať aj viacerí hráči súčasne. Nahrávač má kovovú konštrukciu, ktorá vďaka svojej váhe spolu s protišmykovými hrotmi (sú súčasťou balenia) zabezpečuje jeho stabilitu.

  130,00 Eur bez DPH Cena: 156 Eur s DPH

Hokejová bránka je dodávaná so sieťou v základnom oficiálnom rozmere IIHF (183cm x 122cm). No kôli šetreniu miesta je zúžená z 81 cm na 54 cm, čo nemá žiadny vplyv na jej stabilitu. Je vyrobená z odolnej ocele a práškovo lakovaná. Tréning s bránkou môžete ešte vylepšiť s doplnkami, ako je strelecká plachta TUTOR SHOOTER, prípadne nahrávač PASSMASTER a pod. Má univerzálne využitie nielen na ľade ale aj akomkoľvek povrchu, ako sú strelecké dosky, príjazdová cesta alebo podlaha v garáži.

  350,00 Eur bez DPH Cena: 420 Eur s DPH

Strelecká plachta TUTOR SHOOTER je tréningová pomôcka určená pre tréning mierenia a presnosti streľby s pukom. Plachta je vyrobená z odolného materiálu a má 5 otvorov. Veľké otvory v rohoch bránky a malý otvor medzi pomyselnými nohami brankára.
Rozmermi je plachta vhodná do každej klasickej hokejovej bránky oficiálnych rozmerov 72″ (183cm x 122cm x 81cm).

  150,00 Eur bez DPH Cena: 180 Eur s DPH

Easyhands pomôcka je určená pre tréning stickhandlingu, ktorá výrazne zlepší vašu rýchlosť, načasovanie, koordináciu očí / ruky, presnosť a konzistenciu s pukom so zdvihnutou hlavou. Má univerzálne využitie nielen na ľade ale aj akomkoľvek povrchu, ako sú strelecké dosky, príjazdová cesta alebo podlaha v garáži. Easyhands má kovovú konštrukciu, ktorá vďaka svojej váhe spolu s protišmykovými hrotmi (sú súčasťou balenia) zabezpečuje jeho stabilitu.

  90,00 Eur bez DPH Cena: 108 Eur s DPH

Flashlights súprava bezdrôtových LED svetielďiaľkovým ovládaním dokážete otestovať hráčov na ľade, ale aj mimo neho. Je to flexibilný tréningový systém, ktorý možno prispôsobiť na všetky športy. Môžete navrhnúť akýkoľvek tréningový profil, ktorý potrebujete, bez ohľadu na to, či sa zameriavate na rýchlosť, koordináciu očí / rúk, schopnosť sústrediť sa a reagovať.

  180,00 Eur bez DPH Cena: 216 Eur s DPH

Malá hokejová bránka od Prosporttecu je skvelou pomôckou pre školy, športové oddiely alebo rekreačný šport a zábavu. Je to ideálna pomôcka pre zápas na rybníku, malom ihrisku. Taktiež sa dá použiť na rozvoj presnosti streľby s hokejbalovou loptičkou, alebo inline pukom. Pre maximálnu bezpečnosť sú všetky tyče okrúhle a s oblými rohmi.

  140,00 Eur bez DPH Cena: 168 Eur s DPH