Hokejové pomôcky pre off-ice tréning

Vertimax V8 je využívaný na zvýšenie výbušnej sily nôh, rýchlosti a vytrvalosti, čím sa radikálne zvyšuje herný výkon hráča na ľade. Okrem kondičných schopností slúži aj na posilnenie hlbokého stabilizačného systému (CORE) a malých pomocných svalov, ktoré pomáhajú predchádzať zraneniam.

Je určený pre vertikálny odrazový a rýchlostný tréning na a mimo tréningovú dosku. Na jednom Vertimaxi dokáže cvičiť až 5 ľudí naraz. Jeden na doske a štyria mimo.

Vertimax V8 umožňuje športovcovi spojiť rôzne časti tela s tréningovými lanami.

Táto jedinečná možnosť umožňuje trénerom:

1) vytvoriť presný odpor vektorov pre jednotlivé športy podľa požadovaných pohybov,

2) návrh dizajnu dosky pre cvičenie s použitím týchto dvoch tréningových lán po hornom obvode umožňuje - byť pripojený za ruky, boky alebo nohy. Športovci môžu trénovať s jedným alebo s 8 lanami naraz.

PREDTYM: 5500,00 Eur 4 158,33 Eur bez DPH Cena: 4990,00 Eur

Compensation Shooting Master je určený na odstraňovanie jednostranného zaťaženia športovcov, ktorí vo svojej športovej činnosti uplatňujú laterálnu dominanciu jednej strany tela. Ide o stroj, ktorý umožňuje zlepšiť mobilitu v oblasti thorakálnej a lumbálnej časti chrbtice.

Pri správnom nastavení je možné dosahovať optimálnu úroveň mobility chrbtice prostredníctvom kontroly rotačného pohybu v rôznych rozsahoch. V iných cvičeniach posilňujeme brušné svaly, ktoré zabezpečujú rotáciu a stabilizáciu trupu (mm. obliquus externus et internus abdominis, m. transversus abdominis, m. rectus abdominis) a svaly chrbta, ktoré zabezpečujú stabilizáciu trupu (m. erector spinea, m. teres major et minor, m. latissimus dorsi, m. serratus anterior et posterior).

Pri cvičení na CSM dochádza ku kompenzácii jednostranného zaťaženia, ktoré pomáha k prevencii bolesti chrbta športovcov.

  1 375,00 Eur bez DPH Cena: 1 650 Eur s DPH

Výsledkom používania je dosiahnutie silnejšieho korčuliara, ktorý má schopnosť zostať nižšie pri ľade, predĺžiť krok o ďalších 12 až 25 cm ako predtým, obkorčuľovať protivníka a byť intenzívny pri každej zmene. Žiadna plyo pomôcka neposkytuje väčší rozsah pohybov alebo posilnenia svalov, ako je RUSKÝ PLYO BOX, ktorý by mal byť začlenený do každého programu výcviku na sucho.

RUSKÝ PLYO BOX je vašou odpoveďou na dosiahnutie zlepšenia v oblasti:

- výbušná výkonnosť nôh,

- posilnenie stredu tela,

- rovnováha,

- rýchlosť,

- intenzita,

- koordinácia,

- vytrvalosť,

- obratnosť.

  916,67 Eur bez DPH Cena: 1 100 Eur s DPH

Výnimočná rýchlosť a výkon, rovnováha a koordinácia sú všetky dôležité faktory pre každého športovca. PLYO BOX SET je obľúbené plyometrické tréningové vybavenie pre hornú a dolnú časť tela. Plyometrické cvičenia pomáhajú dosiahnuť ciele využitím svalov na maximálne vynaloženie sily v najkratšom čase a je dôležité zamerať sa na kvalitu, a nie na kvantitu.

  916,67 Eur bez DPH Cena: 1 100 Eur s DPH

Posilňovacia klietka je multifunkčné stanovisko určené pre posilňovanie celého tela s vlastnou hmotnosťou. Je vyrobená z oceľovej konštrukcie a práškovo lakované. Základ konštrukcie je tvorený štyrmi robustnými stĺpmi, ktoré nesú všetky časti pre cvičenie. Medzi hlavné stanovisko patria polohovateľné a odnímateľné bradlá a počet cvikov možno dodatočne zvýšiť použitím expanderov, závesných posilňovacích systémov a podobných posilňovacích doplnkov. Oproti posilňovaniu so záťažou je cvičenie s vlastnou váhou pre telo oveľa šetrnejšie, pretože nenamáha toľko väzy, šľachy a je šetrnejšie ku kĺbom. Street workout navyše zvyšuje flexibilitu a vytrvalosť, zlepšuje svalovú rovnováhu a správne držanie tela. Na klietke možno posilňovať individuálne, ale aj v skupinách.

  2 375,00 Eur bez DPH Cena: 2 850 Eur s DPH

Vertimax Raptor je revolučný prenosný odporový tréningový systém, ktorý využíva patentovanú techniku ​​VertiMax Elastic Training, ktorá vyvíja atletickú rýchlosť a silu. Za menej ako dve minúty môže byť jednotka Raptor pripevnená k akémukoľvek plotu, umožňujúca športovcovi premeniť akýkoľvek priestor na svetovú triedu rýchlosti a silového tréningu.

  1 833,33 Eur bez DPH Cena: 2 200 Eur s DPH

Ponúkajú širokú škálu cvičení pre dnešných športovcov a fitness nadšencov. Môžu byť použité pre tlačenie, ťahanie, alebo priťahovanie s cieľom zvýšiť silu svalov, vytrvalosť alebo aeróbnu kapacitu. ZÁŤAŽOVÉ SANE ponúkajú celý rad funkčných cvičení zameraných na prácu so štvorhlavým svalom, hamstringami atď.

  750,00 Eur bez DPH Cena: 900 Eur s DPH

SÚČASŤ BALENIA:

kg: 4, 8, 12, 16, 20, 24, 28, 32, 36, 40, 44, 48
ks: 12

Kettlebell set je unikátny nástroj na nadobudnutie sily, kondície a stratu telesného tuku. Efektivita cvikov spočíva v nezvyčajnom tvare tohto náradia, pretože umožňuje robiť dynamické pohyby, ktoré by boli s klasickými činkami nemožné.

Naše kettlebelly sú vyrobené z liatiny a upravené matným čiernym nástrekom.

  825,00 Eur bez DPH Cena: 990 Eur s DPH

SÚČASŤ BALENIA:

kg: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12.5, 15, 17.5, 20, 22.5, 25, 27.5, 30, 32.5, 35, 37.5, 40, 42.5, 45, 50
ks. 25

Hexagony sú jednorúčky s gumenými závažiami v tvare šesťúholníka, vďaka ktorým aj pri nešetrnom zaobchádzaní a hádzaní na zem nepoškodia podlahu a tiež nespôsobujú hluk ako bežné oceľové jednorúčky.

Vďaka ich tvaru je možné ich využiť nie len pri bežný cvikoch, ako trh, bench press, tlak nad hlavu ale aj pri cvikoch kedy ich využijete namiesto paralletov.

  1 750,00 Eur bez DPH Cena: 2 100 Eur s DPH