Hokejové pomôcky pre off-ice tréning

Využívanie špeciálnych tréningových pomôcok pre suchú prípravu hokejistov je dnes nutnou podmienkou pre vytvorenie tých správnych podmienok pre rozvoj hráča. Zariadenia ako Plyobox, Vertimax, či Ruský Plyobox umožnia zlepšenie Vášho zverenca vo vybraných vlastnostiach.

  6 241,67 Eur bez DPH Cena: 7 490 Eur s DPH

Každý gym v ktorom cvičia hokejový hráči alebo tímy potrebuje minimálne obsahovať pomôcky z Hokejovej špecializovanej prípravy od Prosporttecu. Jadro balíka tvorí - Vertimax, Ruský plyobox, Plyo box set, Činky, Bosu, TRX... Využitie týchto hokejových pomôcok je nutnou súčasťou rozvoja hokejistov.

  11 241,67 Eur bez DPH Cena: 13 490 Eur s DPH

Technické vybavenie (náradie a náčinie) pre tréning na suchu, prípadne napojenie na diagnostiku. Obsahuje aj špecializované náradie, ktoré podporuje cvičenia zamerané špeciálne na hokej, kompenzačné cvičenia, koordinačné cvičenia pod. Vytvára prie- stor na unikátny a jedinečný tréning, ktorý už viac nebude jednostranný ani monotónny.

  16 158,33 Eur bez DPH Cena: 19 390 Eur s DPH

Hokejové tréningové centrum je skĺbením prípravy hokejistov na ľade, na trenažéri a na suchu. Práve pre suchú prípravu slúži GYM, ktorý je špeciálne vybavený športovými pomôckami pre potreby hokejistov. Nami odporúčaný hokejový GYM obsahuje šesť tréningových zón: Kardio, silovú, plyo, funkcionálne-strečingovú, obratnostnú, testovaciu

  27 908,33 Eur bez DPH Cena: 33 490 Eur s DPH

Hokej je veľmi špecifický šport a suchá príprava si vyžaduje špeciálne pomôcky na rozvoj tých partií, ktoré naozaj hráč počas zápasu potrebuje. Práve preto sme vytvorili dva typy konfigurácie. Konfigurácia "Individual" je určená pre jedntotlivcov, ktorý sa chcú samostatne pripravovať.

  39 960,00 Eur bez DPH Cena: 47 952 Eur s DPH

Pre dosiahnutie maximálneho tréningového efektu sme z množstva tréningových pomôcok, ktoré sú na trhu vytvorili konfiguráciu, ktorá z Vašej posilňovne spraví špecializované zariadenie pre profesionálov z rôznych športov. Pomôcky sú rozdelené do 6 tréningových zón, ktoré sú dnes už nevyhnutné pre dosiahnutie maximálneho efektu.

PREDTYM: 85000,00 Eur 69 833,33 Eur bez DPH Cena: 83800,00 Eur