Hokejové pomôcky pre off-ice tréning

Syntetický ľad - Fun Ice od proSPORTtec má najlepšie kĺzavé vlastnosti všetkých syntetických panelov ľadu dostupných na trhu. Fun Ice sa dá využiť na vybudovanie veľkého hokejového ihriska alebo na zloženie obmedzeného počtu kusov umelého ľadu na trénovanie streľby alebo práce z hokejkou. Životnosť tohto produktu je minimálne 10 rokov. Ponúkame ho v dvoch prevedeniach s hrúbkou 10 mm a 13 mm.

(cena je uvedená za 1m²)

PREDTYM: 130,00 Eur 95,83 Eur bez DPH Cena: 115,00 Eur

Syntetický ľad - Puzzle od proSPORTtec ma najlepšie kĺzavé vlastnosti všetkých syntetických panelov ľadu dostupných na trhu. Systém puzzle je ideálny na skladanie pri krátkodobých akciách ale aj dlhodobo sa dá využiť na vybudovanie veľkého hokejového ihriska alebo na zloženie obmedzeného počtu kusov umelého ľadu na trénovanie streľby alebo práce z hokejkou. Životnosť tohto produktu je minimálne 10 rokov.

(cena je uvedená za 1m²)

  124,17 Eur bez DPH Cena: 149,00 Eur s DPH

 

Syntetický ľad - LW od proSPORTtec je momentálne najlepšie riešenie na trhu z hľadiska kvality umelého ľadu. Systém LW spájania je najideálnejši pri dlhodobej prevádzke. LW systém sa najčastejšie používa na vybudovanie veľkého hokejového ihriska. Životnosť tohto produktu je minimálne 10 rokov. LW systém ponúkame v dvoch prevedeniach s hrúbkou 18 mm a 20 mm.

(cena je uvedená za 1m²)

  132,50 Eur bez DPH Cena: 159,00 Eur s DPH