Hokejové pomôcky pre off-ice tréning

Strelecká plachta je tréningová pomôcka určená pre tréning mierenia a presnosti streľby s pukom. Plachta je vyrobená z odolného materiálu a má päť otvorov. Veľké otvory v rohoch bránky a malý otvor medzi pomyselnými nohami brankára.
Rozmermi je plachta vhodná do každej klasickej hokejovej bránky oficiálnych rozmerov 72″ (183cm x 122cm x 81cm).

  150,00 Eur bez DPH Cena: 180,00 Eur s DPH

Shooting Navigation obsahuje bránku s nepriestrelným plátnom ktorá má 5 otvorov do ktorých má hráč podľa povelu z monitora triafať. 4 otvory sú umiestnené v rohoch brány a piaty medzi nohami brankára. Ďalším komponentom je monitor, ktorý je umietnený nad bránkou. Ten je určený na výber miesta kam má hráč strieľať. To znamená, že na ňom preblikne v jednom z rohov zelené svetlo, ktoré ukáže miesto do ktorého má hráč streliť. Následne po 10 strelách software vyhodnotí úspešnosť hráča.

  7 083,33 Eur bez DPH Cena: 8500,00 Eur s DPH

Nahrávač je komplexná hokejová výcviková pomôcka na tréning prihrávok, stickhandlingu a streľby z prvej. Má univerzálne využitie nielen na ľade ale aj akomkoľvek povrchu, ako sú strelecké dosky, príjazdová cesta alebo podlaha v garáži. Pri tréningu s Passmasterom nepotrebujete žiadnych spoluhráčov, no môžu na ňom trénovať aj viacerí hráči súčasne, či už pri kolektívnom tréningu alebo v rámci zábavy s kamarátmi. Nahrávač má kovovú konštrukciu, ktorá vďaka svojej váhe spolu s protišmykovými hrotmi (sú súčasťou balenia) zabezpečuje jeho stabilitu.

  115,00 Eur bez DPH Cena: 138,00 Eur s DPH

Extreme Triangel je jedna z najlepších hokejových pomôcok pre rozvoj miešania a kľučiek. Hráča núti premýšľať nad hernou situáciou, kedy sa musí s pukom pretlačiť čo najrýchlešie medzi súperovými korčuľami a natlačiť sa do zakončenia pred bránkou. Je navrhnutý tak, aby čo najpresnejšie simuloval korčule súpera a jeho hokejku, ktorá je vystrčená viacej dopredu.

  100,00 Eur bez DPH Cena: 120,00 Eur s DPH

Hokejová bránka je dodávaná so sieťou v základnom oficiálnom rozmere IIHF (183cm x 122cm). No kôli šetreniu miesta je zúžená z 81 cm na 54 cm, čo nemá žiadny vplyv na jej stabilitu. Sú vyrobené z odolnej ocele a práškovo lakované. Tréning s bránkou môžete ešte vylepšiť s doplnkami, ako je strelecká plachta TUTOR SHOOTER, prípadne nahrávač PASSMASTER a pod. Má univerzálne využitie nielen na ľade ale aj akomkoľvek povrchu, ako sú strelecké dosky, príjazdová cesta alebo podlaha v garáži.

  330,00 Eur bez DPH Cena: 396,00 Eur s DPH

Pomôcka určená pre tréning stickhandlingu, ktorá výrazne zlepší vašu rýchlosť, načasovanie, koordináciu očí / ruky, presnosť a konzistenciu s pukom so zdvihnutou hlavou smerom do hry. Je to prefektna pomôcka na off-ice tréning. Má univerzálne využitie nielen na ľade ale aj akomkoľvek povrchu, ako sú strelecké dosky, príjazdová cesta alebo podlaha v garáži. Easyhands má kovovú konštrukciu, ktorá vďaka svojej váhe spolu s protišmykovými hrotmi (sú súčasťou balenia) zabezpečuje jeho stabilitu.

  90,00 Eur bez DPH Cena: 108,00 Eur s DPH

Attack triangle je jedna z najlepších tréningových pomôcok pre rozvoj stickhandlingu. Hráča núti premýšľať nad hernou situáciou, kedy sa musí s pukom pretlačiť čo najrýchlešie medzi súperovými korčuľami a natlačiť sa do zakončenia pred bránkou. Je navrhnutý tak, aby čo najpresnejšie simuloval korčule súpera a jeho hokejku, ktorá je vystrčená viacej dopredu.

  80,00 Eur bez DPH Cena: 96,00 Eur s DPH

Pomôcka určená pre tréning miešania, ktorá výrazne zlepší vašu rýchlosť, načasovanie, koordináciu očí / ruky, presnosť a konzistenciu s pukom so zdvihnutou hlavou smerom do hry. Je to prefektna pomôcka na off-ice tréning. Má univerzálne využitie nielen na ľade ale aj akomkoľvek povrchu, ako sú strelecké dosky, príjazdová cesta alebo podlaha v garáži.

  100,00 Eur bez DPH Cena: 120,00 Eur s DPH

Pomocou súpravy štyroch bezdrôtových LED svetiel s ďiaľkovým ovládaním dokážete otestovať hráčov na ľade, ale aj mimo neho. Je to flexibilný tréningový systém, ktorý možno prispôsobiť a konfigurovať na všetky športy. Môžete navrhnúť akýkoľvek tréningový profil, ktorý potrebujete, bez ohľadu na to, či sa zameriavate na rýchlosť, koordináciu očí / ruky, schopnosť sústrediť sa a reagovať.

  180,00 Eur bez DPH Cena: 216,00 Eur s DPH

Speed Radar je super pomôcka na aktívne trénovanie streľby. Speed Radar dokáže merať rýchlosť strely od 30km/h - 200km/h.

 

  130,00 Eur bez DPH Cena: 156,00 Eur s DPH

Miešajte a nacvičujte kľučky na hocijakom plochom, čistom povrchu pomocou Dangler Puku. Najkvalitnejší stickhandlingový puk na trhu poskytuje realistický tréningový zážitok, ktorý vám umožní si precvičiť zručnosti, dať vám náskok pred ostatnými, aby ste prešli cez každého hráča.

  25,00 Eur bez DPH Cena: 30,00 Eur s DPH

Malá hokejová bránka od Prosporttecu je skvelou pomôckou pre školy, športové oddiely alebo rekreačný šport a zábavu. Je to ideálna pomôcka pre zápas na rybníku, malom ihrisku. Taktiež sa dá použiť na rozvoj presnosti streľby s hokejalovou loptičkou, alebo inline pukom. Pre maximálnu bezpečnosť sú všetky tyče okrúhle a s oblými rohmi.

  140,00 Eur bez DPH Cena: 168,00 Eur s DPH